Konferencja
Meet the Master 8

02.12.2023 - Warszawa

Dr carole leconte

"Klucze do sukcesu w rehabilitacji implantologicznej w oparciu o najnowsze koncepcje przeszczepów tkanek miękkich i twardych w wydaniu eksperckim”

meetthemaster-laconte-png

Wybitny klinicysta Dr Carole Leconte z całodziennym masterskim wykładem na ósmej edycji Konferencji IMPLANT MASTERS POLAND.

Uznawana przez jedną z najbardziej inspirujących klinicystów nowego pokolenia Carole Leconte jest absolwentką Uniwersytetu w Tuluzie we Francji, który ukończyła w 1999 roku. W 2001 roku uzyskała wyróżnienie tego Uniwersytetu.
Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, implantologii, periodontologii oraz zaawansowanych pracach estetycznych.
Jest również uznanym wykładowcą na arenie międzynarodowej (SAPO implant, SNIF, ADF, SFPIO (Paryż), CURAIO (Lion), SFPIO (Paryż, Rennes), IMCI (Paryż), Miami School Institute (Lizbona). Dr Carole jest profesorem wizytujący programu European University Degree of Implantology w Casablance oraz programu National University Degree w Corte, Evry, Créteil, szpital Salpétrière, szpital Saint-Joseph. Od 2005 roku prowadzi w Paryżu własną, ekskluzywną praktykę implantologiczną.

Jak zawsze istotą naszej Konferencji jest aktualizacja absolutnie najnowszej wiedzy i zagadnień w zakresie terapii implantologicznej przedstawionej bezpośrednio przez największe, światowe  autorytety. 

DR Carole Leconte to lekarz z wyjątkową umiejętnością prowadzenia trudnych i skomplikowanych zabiegów w oparciu o istniejące procedury i algorytmy wielokrotnie je ulepszając i w zwinny sposób implementując w zależności od potrzeb terapeutycznych.

meetthemaster-laconte-png

To co wyróżnia wykłady DR CAROLE LECONTE to:

  • olbrzymie spektrum stricte praktycznej wiedzy,
  • potrafi w dogłębny i bardzo przystępny sposób opisać, jak sobie poradzić w trudnych przypadkach z bezzębiem lub szczątkowym uzębieniem tak, aby pacjent wyszedł z gabinetu z pełnym łukiem zębów

Dodatkowo z wykładu DR LECONTE otrzymasz praktyczną wiedzę :

  • jak skutecznie dobierać znane metody leczenia, łączyć je oraz co więcej podnieść ich wykonanie na jeszcze wyższy poziom,
  • jak w terapii implanotologicznej w mądry i łatwy sposób godzić ze sobą protetykę i periodontologię,
  • nieocenionej wartości Tips&Tricks, które potrafią odnieść sukces w terapii

Tego wydarzenia nie możesz przegapić! Już dzisiaj zarezerwuj w swoim kalendarzu tą datę!

Dlaczego musisz z nami być?

meet-the-master-png

Wiedza i Merytoryka

Cały dzień z Mistrzem, to najlepsze doświadczenie edukacyjne jakie może mieć miejsce. 

W przeciwieństwie do konferencji z wieloma wykładowcami, kiedy w trakcie krótkich  wykładów jedynie dotykamy tematu. Tu w pełni zgłębiamy dany temat.

meet-the-master-png

Poznaj MISTRZA

Gościmy wybitnego klinicystę! Członkowie Zarządu Implant Masters Poland odwiedzili Dr Carole Leconte w jej klinice w Paryżu. Widzieliśmy na własne oczy zabiegi jakie przeprowadza nasza Wykładowczyni. Jesteśmy przekonani, że na naszej Konferencji będziemy gościć fenomenalnego Mastera i bardzo inspirującą osobowość. 

meet-the-master-png

Praktyczna implantologia

Implant Masters Poland zrzesza grono doświadczonych implantologów, którzy jako pierwsi w Polsce ukończyli studia podyplomowe z zakresu implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie J.W.Goethego we Frankfurcie nad Menem. 

Meet the Masters 8 to spotkanie osób, które dążą do doskonałości w swojej dziedzinie. 

meet-the-master-png

Ambicja w dążeniu do doskonałości

Staramy się być gronem osób i pierwszymi, którzy do swojej codziennej praktyki zawodowej wprowadzają najlepsze i sprawdzone procedury. Daje nam to pewność, że stale podnosimy poziom codziennej pracy klinicznej. Efektem tego jest jeszcze bardziej przewidywalne leczenie, mniej inwazyjne terapie i lepszy rezultat dla naszych Pacjentów. Dzięki wiedzy, którą chcemy się dzielić podczas Konferencji Meet the Master, będziesz mógł wyróżnić się na tle konkurencji.

Informacje o konferencjach!

ponad

0

Uczestników

ponad

0

wykładowców

ponad

0

godzin wydarzeń

ponad

0

lat tradycji

*dane zostały zebrane z ostatnich 7 edycji Meet the Master od roku 2015 oraz pozostałych wydarzeń organizowanych przez Implant Masters Poland

ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁY NASZE POPRZEDNIE WYDARZENIA ORGANIZOWANE PRZEZ
IMPLANT MASTERS POLAND

Agenda

02.12.2023 (SOBOTA)

MEET THE MASTER 8

Dr Carole Leconte

"Klucze do sukcesu w rehabilitacji implantologicznej w oparciu o najnowsze koncepcje przeszczepów tkanek miękkich i twardych w wydaniu eksperckim”

Wykorzystanie rozwiązań cyfrowych przy rehabilitacjach złożonych.

Bilety na Meet the Master 8
2.12.2023

Masterska konferencja o charakterze praktycznym i naukowym, dla lekarzy stomatologów zainteresowanych zagadnieniami z zakresu implantologii, protetyki i periodontologii

standardowa cena biletu

meetthemaster-laconte-png
od 1.10.2023 r.
1460,00 zł

miejsce konferencji

Renaissance Warsaw Airport Hotel

ul. Żwirki i Wigury 1
00-906 Warszawa
Tel: +48 22 164 70 00

Świetnie skomunikowany hotel przy lotnisku Okęcie w Warszawie.

Partner platynowy

Partner złoty

Partnerzy

4stomlogo-png

partner medialny

pl_PLPL